Sevgili dostlar merhaba. Uzun bir süre sonra tekrar yayında olmak heyecan verici. Yeniden yazıyor ve kodluyor olmak gerçekten insana muazzam bir enerji veriyor.

Bahsettiğim gibi gerçekten uzun bir süredir webden uzaktaydım ve aklımda türlü türlü fikirler vardı. Bu zaman içerisinde birçok proje içerisinde aldım. Mesleki yaşantıma inanılmaz katkısı bulunan ortamlarda bulundum. Her biri bir deneyim olarak hafızama eklendi.

Bazen sıkıldım, hiçbir şey yapmak istemedim. Sadece bekledim. Hepimizin hayatında olabilecek bir durum diye düşünüyorum. Ancak bu durum halinden bir an önce çıkmak lazım, zira uzun süre kalınan bu bunaltı dönemi insanı tembelliğe itebilir.

En güzeli tembellikten yani “dip”‘ten yukarı doğru fırlayabilmek. Evet hiçbirimiz Space-X değiliz. Uzaya çıkabilen Elon Musk ve ekibi içerisinde de değiliz. Ama kendi deneyimlerimizi aktarırken, hayal kurarken birer Musk olabiliriz. Buna kimse engel olamaz.

Sevgili dostlar; kıssadan hisse yeniden buluşmak ve yazmak güzel.

Yeni yayın döneminde bol projeli, anlatımlı, paylaşımlı kurgu izleyeceğim. Metinsel anlatımların yanı sıra görsel ve işitsel destek videoları da sırada bekliyor olacak sizleri.

İyi bloglar diliyorum. Hadi paylaşalım.

Tags

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.